NetBeans Windows Versiyonu Türkçe Bug’ı

NetBeans Son zamanlardaki favori editörüm NetBeans‘de iki önemli sorun vardı: İlki SFTP desteğinin olmayışı, ikincisi de windows versiyonundaki türkçe karakterler ile ilgili bir bug. Watch Full Movie Streaming Online and Download

SFTP desteği 6.7M2’den itibaren verilmeye başlanmış. Türkçe karakterler ile ilgili bug ise çabalarım sonucunda düzeltildi sonunda. *200903060201* numaralı buildden itibaren geçerli olan bu düzeltme sanırım v6.7’nin stabil sürümüne dahil olacaktır.

Stabil olmasa da olur diyenler gecelik derlemeler sayfasından indirilebilir.

1 Yorum

  1. ozan kardeşim,
    bu kadar bilgi sana iyi para kazandırdımı yoksa amme hizmetine mi gitti. neden sordum ben hala meteliğe kuşun atıyorum. sen kadar olmasada bayağı iyi olduğumu söyledikleri halde iş ödemeye geldimi yan yattı çamura battı durumu hasıl oluyorda.
    selamlar.

    Reply
  2. Although its a long post, but I finished reading it and enjoyed it. The breeder was really irresponsible ! But good thing is that you found what really suits you best after all the incident and I’m really happy for you and also feel happy for sunkiss to have such a responsible owner like you. Thanks for sharing this anyway.

    Reply

Leave a Comment.